Individuální výuka francouzštiny

Individuální výuka je určena všem, kdo mají specifické potřeby při svém studiu francouzštiny. Na základě Vašich znalostí, potřeb a přání Vám vytvořím Váš osobní studijní plán na míru a budu Vám lekce sestavovat co neefektivněji, abyste svých cílů dosahovali snadno a rychle.

Při individuální výuce se dle Vašeho přání můžeme také věnovat řešení Vašich případných omezení a bloků, které Vám mohou bránit ve snadném a příjemném studiu a které je třeba překonat, aby Vás ve Vašem rozvoji neomezovaly.

Ceník

  • 60 minut: 860 Kč
  • 90 minut: 1100 Kč

Můžete si předplatit výhodné balíčky na 10 hodin s 10% slevou:

1 LEKCE BALÍČEK 10 LEKCÍ (sleva 10%)
Platnost balíčku je 1 rok
Garance cen do 31.12.2017
60 min. 860 Kč 7740 Kč
90 min. 1100 Kč 9900 Kč

Ceny za lekce jsou platné pro 1 či 2 osoby na lekci (pokud tedy budete chodit ve dvou, cenu si rozdělíte).

Výuka bude probíhat v příjemném domácím prostředí na Praze 3 – Žižkov. Pro zobrazení mapy klikněte ZDE.

Pokud potřebujete výuku v jiném prostředí, mohu uskutečnit výuku u Vás doma či v kanceláři – ceny za dojíždění se odvíjí od času mé cesty.

V ceně jsou zahrnuty výukové materiály a malé občerstvení (pokud hodiny budou probíhat u mě doma).

Objednání hodiny považuji za závazné. Pokud ji vy nebo já budeme potřebovat zrušit, ráda bych, aby k tomu došlo v předstihu minimálně 24 hodin. Přesto se může stát, že ve výjimečné situaci bude potřeba lekci zrušit na poslední chvíli – v rámci balíčku k tomu máte 1 možnost bez kompenzace a všechny další lekce s kompenzací 100% (a to platí jak pro Vás, tak i pro mě).