Provence – cesty na míru

Jelikož žiji v srdci Provence a vždycky mě nesmírně těší umožňovat ostatním objevovat její kouzla a krásy, ráda bych vám, kteří se necítí komfortně v cestování na vlastní pěst, neovládají cizí řeči či rádi využijí to, že místní kouty znám jako své boty, nabídla pomocnou ruku při vaší vlastní cestě do Provence. A tuto spolupráci vám nabízím jak při plánování a organizování vaší snové cesty na míru, tak vás ráda podpořím i zde na místě, v Provence samotné.

KDE je moje oblast?

Pohoří Luberon, levandulové srdce Provence, romantická zvlněná krajina se starými kamennými vesničkami na kopcích, intenzivním zlatým sluncem. Ráj, kde se zastavil čas a který inspiroval mnohé umělce. Můžete jej znát z filmu Dobrý ročník. Oblast je cca hodinu cesty od moře. Je ideální ke snění, tvorbě, odpočinku, trekům i cyklistice, nákupům, objevování a cestování.

KDY můžete přijet?

Kdykoli. Jsem tu po celý rok!

V lednu a únoru je slunečno, v průměru 10-13 stupňů a je to čas ideální na procházky objevování oblasti pro ty, co nemají rádi horko. Koncem února se probouzí jaro, rozkvetou útlé mandloně a na přelomu března a dubna Provence zaplaví bílý koncert rozkvetlých třešní a teploty budou už na slunné pikniky venku a polední opalování se. Top sezóna rozkvetlých levandulí trvá od půli června do půlky července a horké dny a příjemně teplé noci vydrží do druhé půlky září. Podzimní Provence je snová, červenající listy na vinicích, barvy intenzivnější a krajina zelenější než jindy v roce.

CO nabízím?

Pomocnou ruku při tvorbě vaší cesty do Provence. Tady je základní přehled mých služeb. Ale protože každý člověk má své sny a vaše potřeby se můžou lišit, neváhejte mě kontaktovat se svými nápady. Provence i já jsme na dosah 🙂

1/Plánování na dálku

Vytvořte si svou cestu snů. Pomůžu vám vytvořit její obrysy na základě vašich potřeb, možností a přání – vybrat vhodné datum, ideální místo, příjemné ubytování, naplánovat dopravu od vás z domu i tady na místě.

Co to konkrétně zahrnuje?

  • společný rozhovor o tom, co byste rádi a možnostech toho, co Provence nabízí
  • nabídka 3-5 ubytování, návštěva 1-2 vybraných ubytování, pokud třeba
  • nabídka dopravy 2-3 varianty
  • pomoc s rezervacemi letenek, ubytování, půjčení aut či itinerář na cestu autem, je -li třeba

Cena : 3.000 Kč

2/ Váš přítel na místě

Pokud se necítíte komfortně cestovat sami do cizí země, máte obavy, že se nedomluvíte, či byste rádi měli pojistku pro případ, že se cokoli stane… a nebo třeba jen stáli o komfort toho, že vám někdo místa znalý cestu naplánuje, zařídí… a případně vás jí i provede.

a/ Vyzvednutí na letišti či jiném místě, doprava na ubytování či pomoc s pronajmutím vozu

Cena : 2.000 Kč

b/ Přivítání, pomoc s ubytováním se, společná večeře či drink a přátelské povídání o tom, co lze objevovat, jaké aktivity podniknout, praktické rady, případné rezervace aktivit a taky první pomoc při případných nesnázích po dobu vašeho pobytu

Cena : od 2.000 Kč – cenu dohodneme v závislosti na objemu vašich požadavků

3/ Zpestření pobytu

Jakožto znalec regionu, milovnice turistiky, lektorka francouzštiny a lektorka jógy vám můžu být k dispozici na vaše soukromé lekce francouzštiny či jógy a také doprovod či průvodce na výletech po okolí.

Cena lekcí : 800 Kč, cena průvodce dohodou