Individuální výuka francouzštiny

Francie na dosah je pro rok 2019/20 na cestách

V Praze mě tedy momentálně nenajdete, sbírám nové zážitky a zkušenosti 🙂 Nadále pořádám cesty do Francie, pro konzultace jsem dostupná na skype a můžete mě kontaktovat i kvůli překladům.

 

Individuální výuka je určena všem, kdo mají specifické potřeby při svém studiu francouzštiny. Na základě Vašich znalostí, potřeb a přání Vám vytvořím Váš osobní studijní plán na míru a budu Vám lekce sestavovat co neefektivněji, abyste svých cílů dosahovali snadno a rychle.

Při individuální výuce se dle Vašeho přání můžeme také věnovat řešení Vašich případných omezení a bloků, které Vám mohou bránit ve snadném a příjemném studiu a které je třeba překonat, aby Vás ve Vašem rozvoji neomezovaly.

Ceník

LEKCE CENA ZA LEKCI CENA ZA BALÍČEK (10% SLEVA)
LEKCE DO 16H
60min 730 Kč 6 570 Kč
90min 930 Kč 8 370 Kč
ODPOLEDNÍ LEKCE OD 16H
60min 860 Kč 7 740 Kč
90min 1 100 Kč 9 900 Kč
Platnost balíčku je 1 rok od jeho zakoupení
Garance cen do 31.8.2019

Výuka bude probíhat v příjemném domácím prostředí na Praze 3 – Žižkov.
Ceny za lekce jsou platné pro 1 či 2 osoby na lekci (pokud tedy budete chodit ve dvou, cenu si rozdělíte).

Pokud potřebujete výuku v jiném prostředí, mohu uskutečnit výuku u Vás doma či v kanceláři – ceny za dojíždění se odvíjí od času mé cesty.

V ceně jsou zahrnuty výukové materiály a malé občerstvení (pokud hodiny budou probíhat u mě doma).

Objednání hodiny považuji za závazné. Pokud ji vy nebo já budeme potřebovat zrušit, ráda bych, aby k tomu došlo v předstihu minimálně 24 hodin. Přesto se může stát, že ve výjimečné situaci bude potřeba lekci zrušit na poslední chvíli – v rámci balíčku k tomu máte 1 možnost bez kompenzace a všechny další lekce s kompenzací 100% (a to platí jak pro Vás, tak i pro mě).