Kurzy francouzštiny

Francie na dosah je pro rok 2019/20 na cestách

V Praze mě tedy momentálně nenajdete, sbírám nové zážitky a zkušenosti 🙂 Nadále pořádám cesty do Francie, pro konzultace jsem dostupná na skype a můžete mě kontaktovat i kvůli překladům.

 

Nabízím kurzy francouzštiny pro velmi malou skupinku 3 až 5 lidí, tak aby každý měl prostor mluvit a mohl využít mého individuálního přístupu.

Výuku zaměřuji na gramatiku a její zafixování, tak aby se vám struktura jazyka dostala do podvědomí, ale také její bohaté procvičování na textech, písních, překladech a v reálných situacích. U pokročilejších kurzů se naopak především mluví – kurzy jsou zaměřené na každodenní konverzace, na schopnost vyjádřit se a taky porozumět tomu, co říkají ostatní.

Výuka probíhá v příjemném domácím prostředí na Praze 3 – Žižkov, v blízkosti zastávky Ohrada.

TÉMĚŘ ZAČÁTEČNÍCI – úterý 16h-17h30 (předpoklady : znalost základů – sloves být, mít, mluvit)

KONVERZACE pro pokročilejší – středa 16h-17h30

Začínáme koncem října (od 23.10.2018), přidat se však můžete kdykoliv během roku.

Cena jedné lekce kurzu je 350Kč/90minut, platí se na 10 lekcí předem – 3500 Kč, nicméně první lekci kurzu si můžete přijít vyzkoušet bez předplacení a rozhodnout se o Vašem zapojení až po Vaší osobní zkušenosti.
Minimální počet jsou 3 studenti/na kurz, maximální kapacita 5 studentů.

Soukromou výuku si můžete také objednat pro vaši skupinu zájemců či pro vaši firmu, a to pro různý počet lidí (u více než 6ti lidí cena dle dohody). Pokud bude výuka probíhat v jiném prostředí, ceny za dojíždění se budou odvíjet od času mé cesty (150Kč/hodina).

V případě, že se chcete na cokoli zeptat nebo se se mnou poradit o čemkoli, co se francouzštiny a jejího studia týká, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na studium s vámi!

Jitka Sedlářová