Uskutečněné cesty

Letní Provence s francouzštinou 2014

Cesta za francouzštinou do srdce Provence v sobě spojovala intenzivní kurz francouzštiny, poznávání místní krajiny a zvyků a také možnost seznámit se s místními obyvateli a komunikovat francouzsky v reálných situacích. Žhavé provensálské slunce, kouzelná krajina levandulových polí, vinic, kamenných vesniček a starobylých klášterů oblasti Luberonu nabízela mnoho k objevování a vychutnávání, včetně motivace posunout se ve francouzštině o kousek dál.

Zobrazit reference →Přejít nahoru ↑

Jižní Francie s jógou a francouzštinou 2014

Ve spolupráci s Domem jógy Anděl jsme v červenci 2014 uskutečnili cestu do předhůří Pyrenejí pro skupinu 40ti jogínů, frankomilů, cestovatelů a digitálních nomádů. Bydleli jsme na romantickém zámku v mírně zvlněné krajině Lauragais kousíček od slavného Canal du Midi, cvičili denně jógu, učili se francouzsky a prozkoumávali bližší i vzdálenější okolí – středověký hrad Carcassonne, poutní Lurdy či divoké vodopády v Pyrenejích.

Zobrazit reference →Přejít nahoru ↑

Jógová Provence s francouzštinou 2013

V červnu 2013 jsem ve spolupráci s Domem jógy v Praze organizovala netradiční zážitkovou a poznávací cestu do Provence, která v sobě spojovala každodenní cvičení jógy a meditace, výuku francouzštiny, poznávání památek a přírodních zajímavostí na každodenních výletech a bydlení na starobylém hradě s prostorným parkem a bazénem.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *