Kurzy francouzštiny

Nabízím kurzy francouzštiny pro velmi malou skupinku 3 až 5 lidí, tak aby každý měl prostor mluvit a mohl využít mého individuálního přístupu.

Výuku zaměřuji na gramatiku a její zafixování, tak aby se vám struktura jazyka dostala do podvědomí, ale také její bohaté procvičování na textech, písních, překladech a v reálných situacích.

Výuka probíhá v příjemném domácím prostředí na Praze 3 – Žižkov, v blízkosti zastávky Ohrada. (Pro zobrazení mapy klikněte ZDE.)

OPAKUJÍCÍ ZAČÁTEČNÍCI – PONDĚLÍ 16h30 – 18h (3 volná místa) (předpoklady : znalost sloves být, mít, mluvit, základy přídavných jmen)

POKROČILÍ – ČTVRTEK 18h – 19h30 (1 volné místo) (předpoklady : znalost přítomného, minulého (passé composé) a blízkého budoucího času)

Zimní kurzy začínají 2. lednový týden, přidat se však můžete kdykoliv během roku.

Cena jedné lekce kurzu je 350Kč/90minut, platí se na 10 lekcí předem – 3500 Kč, nicméně první lekci kurzu si můžete přijít vyzkoušet bez předplacení a rozhodnout se o Vašem zapojení až po Vaší osobní zkušenosti.
Minimální počet jsou 3 studenti/na kurz, maximální kapacita 5, výjimečně studentů.

Soukromou výuku si můžete také objednat pro vaši skupinu zájemců či pro vaši firmu, a to pro různý počet lidí (u více než 6ti lidí cena dle dohody). Pokud bude výuka probíhat v jiném prostředí, ceny za dojíždění se budou odvíjet od času mé cesty (150Kč/hodina).

V případě, že se chcete na cokoli zeptat nebo se se mnou poradit o čemkoli, co se francouzštiny a jejího studia týká, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na studium s vámi!

Jitka Sedlářová